Talán sokaknak föl se tűnt, hogy van a bal hasábban egy témaválasztó. Bő egy hónapja sötétszürkére állítottam az alapértelmezett témát. Kíváncsi vagyok, hányan használják a többit?
Talán sokaknak föl se tűnt, hogy van a bal hasábban egy témaválasztó. Bő egy hónapja sötétszürkére állítottam az alapértelmezett témát. Kíváncsi vagyok, hányan használják a többit?
Email értesítés az új bejegyzésekről:
2013 tavaszától kezdődően több mint 8 éven át futottam és közben fotóztam. Ez volt a 200×200 km projektem első fele, melyből könyvet készítettem, amit letölthetsz PDF formátumban… További részletek →
Feltunt hat, en a barnat szoktam. :)
Nem szeretnek hitvitat inditani, de en nem birok semmit sem RSS-bol olvasni, nekem kell a hangulata az oldalaknak, legyen az pozitiv/negativ/akarmilyen. Szoval nekem a “Zsolti-blog” Halbarna. :) Bar Lucablogot meg bezskent szoktam meg. Hm.
Feltűnt, végignéztem miket lehet, de maradt a s.szürke. Nyugodtabb. :)
[szintén notórius RSS-ből oldalt megnyitó]
[re=18232]bjmatt[/re]: Megértem, én is így vagyok (legalábbis a hosszabb lélegzetvételű cikkeknél, és a szép oldalaknál).
[re=18233]pyx[/re]: Egyetértek, s.szürke a legjobb. :)
Fel sem tűnt, hogy lehet választani.
Az igazság az, hogy nem időzök annyit az oldalon, hogy foglalkozzak az alapszínnel, csak elolvasom a friss infókat és kész…. de mindenképpen a sötét tónus a megszokott, legalábbis számomra.
Végignéztem mind, de ezt a barnát annyira jól eltaláltad.
[re=18241]rozsamarci[/re]: És melyik sötét? :)
[re=18247]Dexter68[/re]: Köszi. Lehet, hogy csak meguntam a barnát, de nálam most a s.szürke a favorit.
[re=18251]hal[/re]: Asserossz… végülis asszem azok között voltam, akik rádumáltak a sötétszürkére, ha jól emléxem. és a lightroomhoz jobban is passzol, de nekem általánosságban ez a barna barátságosabb.
Szerintem egy blognál nem logikus a témaválasztás, hisz nem az olvasó személyiségét kell tükröznie a megjelenésnek, hanem a te személyiséged.
Mindegyik tükrözi a személyiségem – végletes vagyok. :) Amúgy azért is jó egy ilyen (legalább kétféle: világos alapon sötét szöveg, és fordítva), mert nem mindenki egyforma monitoron, egyforma megvilágítás mellett, egyforma szemekkel nézi az oldalt (egy sötét szobában esetleg kellemesebb lehet a sötét hátterű téma, de van akinek meg kifolyik a szeme az inverz szöveg olvasásától).
Vélemény, hozzászólás?