Haldesign, Halfoto és Hal…? Aki kitalálja, őszinte elismerésemben részesül (az a két ember, aki már tudja, ne árulkodjon). :) Szóval kicsit frissítettem a dizájnt ezekkel az új logókkal, és a Halfoto esetében a színnel is. Terveim szerint egy hónapon belül megjelenik a narancssárga karika is a bal szélső főmenüben. Az pedig, hogy ez mit jelent, egyelőre maradjon titok – két hét múlva szabad a gazda, frissítem majd ezt a bejegyzést (vagy ha esetleg valaki korábban kitalálja – amit szinte kizártnak tartok –, akkor előbb).
Haldesign v5 kontra v6
Tíz napja érkezett az utolsó szavazat, így eredményt hirdetek (bár továbbra is lehet voksolni): a 32 szavazó közül mindössze 5-nek tetszett jobban a honlap előző verziója; 3-an érzik úgy, hogy egyformán jó/rossz az előző és a jelenlegi; és 73 %-os elsöprő többség ért velem egyet, nevezetesen hogy „az új (v6) jobb mint a régi”. Köszönöm a voksokat.
Internet Explorer 7-re és korábbi verziókra optimalizálás elfelejtve
Régóta kikívánkozik belőlem annak megemlítése, hogy a Haldesign jelenlegi (hatodik) verziója az első honlapom, melyet nem optimalizáltam Internet Explorer 6-os böngészőre – ahogyan 7-esre sem (és természetesen más korábbi verziókra sem). Őszintén sajnálom (de tényleg) látogatóimnak azon 3 %-át, akik kényszerűségből vagy tájékozatlanságból nem tudnak vagy akarnak haladni a korral.
Amúgy a jelenlegi honlapom még valamiben az első: az első, melynek külön mobil verziót készítettem.
frissítve (2010. 09. 06.): Kis segítséggel megszületett a megfejtés:
A tervek szerint októberben nyílik meg a Halmarket, virtuális polcain megvásárolható képeslapokkal, poszterekkel, naptárakkal, könyvekkel.
HalMovie? Egyébként passz. Majd 2 hét múlva :)
Halműhely :) Egyesítve a design és a fotó. Céged új neve. :)
HalMarketing? HalModellügynökség? XD
Amúgy nagyon tetszenek, ez már egy kerek egész arculat.
Egyelőre nagyon hideg, messze jártok a megoldástól. :)
[re=19454]dinnye[/re]: Örülök, hogy tetszik.
Ha nagyon hideg, akkor egy kistestvér érkezik a családba. :)
És a mai száguldó világba a születése pillanatában már logo-ja is lesz.
:)
Halmáj? :)
Gondolom az oktatással kapcsolatos. Halmester? :)
Egyre hidegebb. :)
HalMama (=HalMutter)? Családi bloggá alakultok? :)
HalMacska :)
HalRádió :)
HM=HalRádió. hmmm.
Érdekes felvetés.
Zsolt meg beül adásidőben a mikrofon mögé és tátog. Hol az indesignról, hol a lightroomról. :o))))
és legyen hg=HalGroup és utána hb=HalBirodalom!
(Ma a tornapapucs, holnap a viláááááááág :o)))))
Dexter68: Leestem a székről, akkorát röhögtem.
:)))))))
Mi van, ha nem M, hanem N? Kérhetnénk egy megerősítést/cáfolatot?
HalMusic?
Még mindig nagyon hideg, de legalább jól elszórakoztok (-szórakoztattok). :)
[re=19467]norbi[/re]: Jogos, csodálkoztam is, hogy még nem volt N betűs tipp; de örülök neki, mert nem N, hanem M.
HalMacintosh
HalMemo
halmotor.
egy sebességváltó séma a jel, csak hiányzik a 3., és az 5. sebesség.
mit nyertem?
Továbbra is jéghideg…
[re=19471]bazáros[/re]: Ez tök logikus (és vicces), de nem jár érte nyeremény. :)
Halmédia – videoszerkesztés, Premiere Pro, Heticsaládivideó rovat :)
Egyre jobban fázom. De ezt már nem is mondom többet, csak akkor szólok, ha melegszik. :)
Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a megfejtés.
Én feladtam. :)
Halmotor :)
No akkor segítek egy kicsit. Árultam anno képeslapokat és posztereket az Etsy-n… :)
Akkor
Halmood :)
HalMarket (saját online webshop)? :)
És igen! Fogadd őszinte elismerésem – megérdemled, még ha segítettem is egy kicsit. :) Frissítettem a cikket.
Ja, így már könnyű volt, csak kombinálni kellett.
Egyébként meg hülyeséget írtam, mert a webshop eleve online, szóval vagy online bolt, vagy webshop, a lényegen mindenesetre nem változtat. :)
Végre megszületett a megfejtés.
Nem kell tovább stresszelni magam.
:)))))
Örülök, hogy megnyugodtál. :)
hát már én is kíváncsi voltam nagyon :), de végre fény derült az igazságra. Kár hogy nem halpiac lett :).
A HP már foglalt (igaz, hogy a HM is). :)