Fél éve írtam utoljára ebben a témában – íme a tavasszal és nyáron telepített említésre érdemes alkalmazásaim listája:
- Apex Notifier – csak hogy értesítések is legyenek a jól sikerült Apex Launcherhez.
- Endomondo Sports Tracker PRO – kollégám ajánlására kezdtem el használni futáshoz a My Tracks helyett. Először az ingyenes verziót próbáltam ki, aztán miután megtetszett, megvettem a pro-t. Hamarosan írok róla bővebben.
- One touch expenser – régóta terveztem a kiadásaim nyilvántartását, hogy lássam, mégis mire megy el az a temérdek pénz. Az Android Portálon olvasott cikk hatására szeptember elsejétől használom – lenne mit javítani rajta (a felhasználóbarátabbá tételre gondolok, funkciókban számomra nincs hiány), de alapvetően elégedett vagyok vele.
- Quickoffice – szintén az Android Portál cikke nyomán telepítettem nemrég, majdcsak jó lesz valamire alapon – egyelőre nincsenek tapasztalataim vele.
- QuickPic – egyetértek az Android Portál bejegyzésének címével: „a galéria app, ami jobb, mint a gyári”.
- UPC TV (Magyarország) – ezen is lenne mit javítani még, de legalább tényleg el tudom indítani távolról, a telefonomról egy műsor rögzítését – nem úgy, mint az „elődjén”, ezen a botrányos külsejű használhatatlan szeméten.
- Yahoo! időjárás – határozottan szép és sokoldalú (még ha nem is tökéletes) időjárás app – le is cseréltem vele a csúnyácska Köpönyeget. Szeretem, hogy egy az adott helyen és napszakban készült Flickr képet rak a háttérbe, rajta gusztusosan elrendezve az infókat; 10 napra előre jelent (1 napra óránkénti bontásban); és miután hetekig teszteltem négy időjóst – AccuWeather, Hírek és időjárás, Köpönyeg és Yahoo – utóbbi bizonyult a legmegbízhatóbbnak.
Vélemény, hozzászólás?