Zazzi cukrászda

A Plastik Média felkeltette a kíváncsiságomat, tegnap meglátogattuk a Zazzi cukrászdát Solymáron. Nem bántuk meg, külsőre és ízre is hibátlan süteményeket kóstoltunk – és vásároltunk is a zárás előtti kevéske választékból. Mi voltunk az utolsó vendégek a nyári szünet előtt, ami felújítási munkák miatt július 31-ig tart. (A helyzetre való tekintettel sikerült lealkudnom a 410 Ft-os darabárat 390-re! :))

Eszterházy-torta és Puncstorta
(a kép forrása: zazzi.hu)

Ami igazán maradandó élmény volt, az a Józsi által is magasztalt Eszterházy-torta és a Puncstorta (ami szebb volt, mint a képen); de a Dobos, a Mozart, az Áfonyás túró, és a Mogyorókrémes (utóbbi kettő nevére nem biztos, hogy jól emlékszem) sem hagytak kívánnivalót maguk után – megérdemlik a nagy kezdőbetűt. A sós aprósütemény és a zserbó viszont kisbetűvel írandók, ami csupán annyit jelent, hogy nem lépik túl az erős átlagos szintet. És a Feleségem fájlalta, hogy a lúdlábban alig volt meggy. Augusztusban visszatérünk.


,

Feliratkozás

Email értesítés az új bejegyzésekről:

200×200 km könyv

2013 tavaszától kezdődően több mint 8 éven át futottam és közben fotóztam. Ez volt a 200×200 km projektem első fele, melyből könyvet készítettem, amit letölthetsz PDF formátumban… További részletek →

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogger ezt szereti: