#539 • 2019. 11. 24. • Dömös: Piroska-hegyi-dűlő

Tegnap este Lucával „kifényeztük” a házat (a frissen vásárolt LED-es fényfüzérekkel) – majd lányom meg is írta anyukájának, hogy:

Nálunk már karácsony van

Nálam macska van :)

– válaszolta anya.

Nálam pedig most, távolodva a hajnal sötétjében álló háztól, az ajtó mögül ünnepi fényekkel körülölelt kutya tekintete kísér – ezúttal egyedül indulva új futókalandra Cimbit itt hagyom „Lucának”.

A fény ünnepe kezdődik itt is, a dömösi szántóföldek peremén – hálás vagyok, amiért emlékezetes hangulatokkal gazdagodva teremtő részese lehetek mindennek

A fotókat OnePlus 7 Pro telefonnal készítettem, és Adobe Photoshop Lightroommal konzerváltam (lapozható galéria a bejegyzés végén).

200×200 km projekt

Futográfus archívum

Kaphatsz

e-mailt az új bejegyzésekről:

Adhatsz

pénzenergiát:

Hozzászólás

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .