#548 • 2020. 01. 26. • Visegrád: Új-hegy, Mátyás-hegy, Nagy-bükk, Alsó-Pap-hegy, Kis-Pap-hegy (Cimbivel)

Volt már jó néhány szép jelenet a most születő futókalandomban is, de ez…

…ez itt mindenképp a legszebbek közül való! Elképzelem, mikor ebben a „lakókocsiban” emberek éltek, tevékenykedtek, örültek és aggódtak. Mostanra pedig már csak rozsdás fémkeretbe foglalt tárgy-maradványok utalnak minderre. Ami akkor fontos volt, már egyáltalán nem számít. Az emberi létezés törékenysége, a pillanat megismételhetetlensége, az elmúlás hatalma mindig lenyűgöz.

A fotókat Xiaomi Mi Note 10 telefonnal készítettem, és Adobe Photoshop Lightroommal konzerváltam (lapozható galéria a bejegyzés végén).

200×200 km projekt

Futográfus archívum

Kaphatsz

e-mailt az új bejegyzésekről:

Adhatsz

pénzenergiát:

2 responses to “#548 • 2020. 01. 26. • Visegrád: Új-hegy, Mátyás-hegy, Nagy-bükk, Alsó-Pap-hegy, Kis-Pap-hegy (Cimbivel)”

  1. Takács Krisztián avatar
    Takács Krisztián

    Szia, a pap hegyek déli oldalán futó „ösvény” annyira járható mint ahogyan a fotóidon látható? Köszönöm.
    Üdv
    Takács Krisztián

    1. Zsolt Halasi avatar

      Szia, igen, nem emlékszem nehezen járható részekre, bár ennek már lassan két hete, nem tudom, most mennyire sáros esetleg.

Leave a Reply

Discover more from HALASIZSOLT

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading